DopravaOsobní odběr

probíhá v Jiří Koranda., se sídlem Malovičky 30, 384 11 Netolice.

  • neúčtujeme žádný poplatek
  • zboží je možno vyzvednout v provozní době: Po-Pá 8.00 - 18.00 hod. , So 9.00 – 13.00

Standardní doprava

využívá balíkovou přepravní službu např. PPL,TOPTRANS, DPD ,General Parcel nebo služeb České pošty. Dopravu s Vámi domlouváme minimálně den před příjezdem spediční služby nebo České pošty. Dodání v čase 09:00-16:00 hod. Před převzetím nezapomeňte zásilku překontrolovat, a pokud zjistíte, že její obal je poškozený a je pravděpodobné, že by mohlo být poškozené i zboží uvnitř, zásilku nepřebírejte, nebo nás okamžitě kontaktujte. Předpokládáme však, že zboží bude doručeno v pořádku. Při platbě obdržíte doklad o zaplacení. Záruční list a návod v českém jazyce je přiložen v balíku. Při dodání poštou přijede řidič na Vaši adresu, a pokud Vás na ní nezastihne, nechá oznámenku. Zboží si můžete následně vyzvednout na poště, a to po dobu dalších sedmi dní.


Komfortní doprava

Komfortní doprava má rozšířenou dobu provozu, rozváží v čase od 16-20 hodin a Vy si můžete zvolit dodání Vašeho zboží v časovém rozmezí 2 hodin, dopravu s Vámi domlouváme minimálně den před naším příjezdem. Víte tedy přesně v jaký čas k Vám přijedeme.

Cena komfortní dopravy je standardní s příplatkem 400Kč


Doba dodání

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle 2 - 6 pracovních dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím standardně obsahuje návod na používání výrobku v českém jazyce a záruční list. Při převzetí zboží od přepravní služby resp. pošty si vždy pečlivě zkontrolujte neporušenost přepravního obalu. V případě, že obal je poškozen uveďte tuto informaci do předávacího protokolu přepravní služby, pošty